Firma

Jesteśmy jednym z najstarszych polskich producentów płytek ceramicznych a nasze produkty ścienne i podłogowe są szczególnie cenione przez rynek od 1984 roku.

Nasze dwa nowoczesne zakłady produkcyjne położone są na Dolnym Śląsku, u stóp Karkonoszy, w bliskim sąsiedztwie czeskiej i niemieckiej granicy. Z każdym rokiem rozwijamy się, poszerzamy swój asortyment, a także park maszynowy i technologie.

W 2006 roku otworzyliśmy drugi zakład produkcyjny. Od tamtego momentu nasza popularność na całym świecie rośnie, a wraz z nią zaufanie klientów do naszych produktów o wyjątkowym designie i ponadczasowym charakterze.

Od 2017 roku jesteśmy częścią grupy Mohawk Industries, Inc. – światowego lidera branży pokryć podłogowych, którego szeregi zasilają największe marki producentów ceramiki na świecie. Fuzja wieloletniego doświadczenia i najnowocześniejszych technologii to siła, dająca nam możliwość dostarczenia Państwu znakomitych produktów i rozwiązań do Państwa domu, które będą cieszyć latami.

Nasza oferta

Odkryj naszą kolekcję wyrobów kamionkowych, ceramicznych i porcelanowych, które idealnie sprawdzą się w każdego rodzaju pomieszczeniach, zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych.

Dowiedź się więcej

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami mailowo, a my oddzwonimy jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Przewiń do góry